امپول سقط زیر نظر متخصص - خرید قرص سایتوتک ، قرص میزوپروستول ، خرید قرص سقط

نوشته شده توسط: ladymama
11 ماه قبل
718 بازدید

سقط جنین با امپول نیاز به متخصص دارد….

یه خبری اخیرا بهمون رسیده مبنی بر این که یک سری افراد کلاهبردار و سود جو که اصلا جون مردم واسشون مهم نیست اقدام به فروش امپول های پروستاگلندین و اکسی توسی میکنند و برای جلب اعتماد شما نهایت چرب زبانی میکنند و بعد با دادن دوز و طریقه مصرف اشتباه در قبال اتفاقاتی که با مصرف خود سرانه این دارو ها از طرف مشتری هایی که اطلاعات زیادی ندارند هیچ مسولیتی قبول نمیکنند.

به همین دلیل ما به عنوان  لیدی ماما (http://ladymama.org) جهت افزایش رفاه حال شما مشتریان عزیز اقدام به اطلاع رسانی کرده است.

توجه:

عوارض سقط جنین با آمپول بیشتر از سقط جنین با قرص است و خطر بیشتری دارد و معمولا سریعتر از قرص عمل می کند. در سقط با این روش ۲ آمپول پروستاگلندین به فاصله یک ساعت از هم عضلانی تزریق می گردد که زن باردار پس از یک تا۲ ساعت دچار درد و پیچش شکم همراه با خونریزی و دفع جنین می شود.این امپول ها عوارض زیادی دارند و جهت سقط جنین حتما باید زیر نظر متخصص انجام شود.

این خونریزی ها ممکن است چند روز تا چند هفته ادامه یابد و برای پیشگیری از کم خونی فقر آهن بیمار باید روزی یک قرص آهن به ازای هر روز خونریزی استفاده نمایدو جهت پیشگیری از عفونت هر ۶ساعت کپسول سفالکسین ۵۰۰همراه با قرص مترونیدازول هر ۸ ساعت را فراموش ننماید.در ۲۴ ساعت اول و خصوصا چند ساعت اول تزریق آمپول عوارض زیر بوجود می آید:

  • درد شدید پایین شکم (جهت درمان آن آمپول هیوسین تزریق می شود که ممکن است از اثر آمپول پروستاگلندین در ایجاد سقط بکاهد)

  • درد سردل مشابه درد معده (جهت درمان آن دو آمپول رانیتیدین را وریدی آهسته تزریق نمایید)

  • تنگی نفس (جهت رفع آن آمپول هیدروکورتیزون را وریدی آهسته تزریق نمایید)

  • اسهال و افت فشار (جهت درمان آن از سرم قندی نمکی استفاده نمایید)

جهت پیگیری سونوگرافی بعد از قطع خونریزی یا سونوگرافی بعد از ده روز در صورت ادامه دار بودن خونریزی ضروری است

در صورت ادامه دار بودن خونریزی پس از سقط قرص متیل ارگونوین(مترژین)هر ۸ ساعت تجویز گردد.

باز هم تاکید می کنیم خودسرانه اقدام به خوردن قرص و یا امپول جهت سقط جنین نکنید بارها اتفاق افتاده که خانمهایی که این کار را بدون مشورت با پزشک در خانه  انجام داده اند با خونریزی داخلی روانه بیمارستان شدند و…

هیچ چیزی مهم تر از سلامتی شما نیست.

توصیه:

از مکان های معتبر و با تجربه دارو تهیه کنید

.

و در انتها سقط عمدی جنین سالم قتل یک انسان است  به دنبال سقط عمدی جنین سالم خود نباشید و به فکر نگهداشتن آن باشید شاید دیگر نتوانید فرزندی داشته باشید

برچسب‌ها, , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *